آئین افتتاحیه ی اردوی کبوتران آسمان هشتم(مشهدمقدس) مجمع اسلامی محبین اهل البیت(ع) صبح روز سه شنبه در تالار قدس حرم مطهر امام رضا علیهم السلام برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسینی معاونت فرهنگی حرم مطهر و دکتر احمد شجاعی معاون قوه ی قضائیه و دبیرکل مجمع اسلامی محبین اهل البیت علیهم السلام سخنرانی کردند.
در ادامه ی این مراسم و به مناسبت شهادت امام جواد علیهم السلام ، حاج محمد گلابگیر مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت به مداحی و مرثیه سرائی پرداخت.

در این اردوی 5 روزه ویژه برنامه های فرهنگی ، تربیتی و تفریحی متنوعی برای 480 نفر از اعضای گروههای مجمع از 14 شعبه و کانون به اجرا درآمد.
برگزاری حلقه های معرفتی در صحن ها و رواق های حرم مطهر،شرکت در ویژه برنامه های حرم مطهر همچون دعای توسل و دعای کمیل،زیارت دسته جمعی،مسابقات حفظ حدیث و سرود،شب زنده داری در صحن قدس،اردوی یکروزه در اردوگاه آستان قدس رضوی،سفر تفریحی به مرکز بازی و علمی ، حضور در مجموعه پارک آبی و برنامه هایی از این قبیل طی پنج روز برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده بود.
اردوی کبوتران آسمان هشتم مجمع اسلامی محبین اهل البیت علیهم السلام در مشهد مقدس ، صبح روز جمعه با برگزاری آئین اختتامیه به پایان رسید وشرکت کنندگان نوجوان در اردوی کبوتران آسمان هشتم در پایان مراسم اختتامیه با چشمان اشکبار تالار قدس حرم مطهر را ترک کردند و پایان بخش برنامه های این اردو،حضور در مهمانسرای حضرت و صرف نهار متبرک بود.

در پایان شرکت کنندگان در این اردوی 5 روزه مشهد مقدس را به مقصد شهرها خود ترک کردند.

لازم به ذکر است اردوی کبوتران آسمان هشتم(مشهدمقدس) مجمع اسلامی محبین اهل البیت(ع) 30 مرداد ماه لغایت سوم شهریور ماه با حضور نزدیک به 500 نفر از نوجوانان و جوانان عضو مجمع اسلامی محبین اهل البیت علیهم السلام از 14 شعبه و کانون از سراسر کشور برگزار شد.


اردوی کبوتران آسمان هشتم برگزار شد

 

لینک ثابت این مطلب:

مرتبط باموضوع :

 میلاد نبی مکرم اسلام وامام صادق (ع)  [ يكشنبه، 18 آذر ماه، 1397 ]
 آغاز هفته وحدت  [ چهارشنبه، 30 آبان ماه، 1397 ]

جمعه، 10 شهريور ماه، 1396
نام: مهمان|رضا
[ارسال جوابیه]
عالی بود
نام شما:  
نظر::) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی 
 

اوقات و لحظات شرعی

اوقات به افق :    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
احتیاط 2 دقیقه قبل و بعد واجب است.

تبلیغات 2