تازه ترین مطالب شعبه المهدی(عج) کرمان


مراسم تجلیل از مسئول بخش فرهنگی به جهت قبولی در دانشگاه برگزار شد

در این مراسم که 27 شهریور ماه بین دو نماز مغرب و اعشا در مسجد بلال برگزار شد از علی اصغر شجاعی فرزند حسن به جهت قبولی در رشته ی مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران تجلیل به عمل آمد و  لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود از طرف مجمع المهدی (عج) کرمان به...ادامه

اردوی 3 روزه فرهنگی ،تربیتی مجمع المهدی (عج) کرمان برگزار شد

اردوی  فرهنگی، تربیتی ویژه اعضای گروه های مجمع المهدی (عج) کرمان از چهارشنبه 22 شهریورماه لغایت جمعه 24 شهریورماه در اردوگاه شهدای بسیج واقع در سکنج برگزار شد. این اردوی سه روزه با حضور اعضای گروه ها  و با برنامه های متنوع فرهنگی ، تربیتی ،مذهبی ،...ادامه

گزارش تصویری از حضور اعضای مجمع المهدی(عج) کرمان در اردوی کبوتران آسمان هشتم

اردوی کبوتران آسمان از تاریخ 30 مرداد ماه  لغایت سوم شهریور ماه سال 1396 برگزار گردید.

اردوی یک روزه ماهان برای اعضای گروه های مجمع المهدی (عج) کرمان برگزار شد

اردوی یک روزه ماهان به منظوربرگزاری مسابقه های تربیتی و ورزشی بین اعضای گروه های مجمع وهمچنین ایجاد شور و نشاط بین اعضا برگزار شد.

مسابقه مقاله نویسی با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی برگزار شد

بخش فرهنگی مجمع المهدی (عج) کرمان به منظوریادگیری و آشنایی اعضای گروه ها با اصول وفنون تحقیق وپژوهش ، اقدام به برگزاری مسابقه مقاله نویسی نمود و پس از بررسی آثار ارسالی توسط داوران ، جوایز نفیسی به برندگان این مسابقه اهدا گردید.

جشن ولادت امام رضا(ع) برگزار شد

جشن ولادت امام رضا(ع)  با سخنرانی استاد حجت الاسلام اخوان  سیزدهم مرداد ماه در مسجد بلال برگزار گردید. این جشن با حضور گرم استاد حجت الاسلام اخوان وسخنرانی ایشان آغاز  و درآخر جوایزی به قید قرعه به افرادی که اسمشان رضا بود اهدا گردید.

اردوی صبحگاهی گروه دبستان مجمع المهدی (عج) کرمان برگزار شد

اردوی صبحگاهی گروه دبستان توسط آقای نظری(مربی گروه) درپارک جنگلی برگزارشد .هدف از این اردو ایجاد شور ، نشاط وانگیزه در اعضای این گروه بود.

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) برگزار شد

مراسم ارتحال امام خمینی (ره) همراه با صرف افطاری در منزل یکی از اعضا مجمع برگزار شد. این مراسم با سخنرانی حجت السلام انجم شعاع با برشمردن نکاتی از فضایل و افکار امام خمینی (ره) آغاز و با صرف افطاری به پایان رسید.

مراسم جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در حال برگزاریست

مراسم جزء خوانی قرآن کریم همراه با تفسیرآیات توسط اساتید برجسته و همچنین مسابقات قرآنی در ماه مبارک رمضان  در حال برگزاریست. قابل ذکر است ، مراسم جزء خوانی به صورت روزانه در محل دفتر شعبه برگزار می گردد.

مراسم سخنرانی  و مناجات ماه رمضان  برگزار شد

اولین مراسم سخنرانی ومناجات ماه رمضان  به همراه صرف افطاری در اولین هفته این ماه در محل دفترمجمع برگزار شد. لازم به ذکر است این مراسم به صورت هفتگی  برگزار و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

اوقات و لحظات شرعی

اوقات به افق :    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
احتیاط 2 دقیقه قبل و بعد واجب است.

تبلیغات 2