مسئول بخش آموزش و پژوهش شعبه فاطمة الزهرا(س) شهرستان خرامه در گفت و گو با خبرنگار مجمع به بیان گزارش بخش آموزش در 6 ماهه دوم سال 96 پرداخت.


گزارش بخش آموزش در ترم زمستان

راحله زارع گفت: از زمان تصدی مسئولیت بخش آموزش توسط بنده جهت کادر سازی و انجام بهتر کارها از نیرو های جوان در واحد های زیر مجموعه بخش آموزش استفاده کردیم و در این مدت افتتاحییه کلاس های ترم پاییز وزمستان باحضورحجت الاسلام نظری مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرامه،دبیر واعضای شورای مجمع، اعضا گروهها به همراه مادران در سالن شهدای مجمع برگزار شد.

زارع افزود: کلاس های ترم پاییز و زمستان در قالب 4 گروه ابتدایی،متوسطه اول ، متوسطه دوم و کلاس تجوید و صوت ولحن قرآن کریم در بخش برادران و 5 گروه در بخش خواهران 3 گروه ابتدایی ، دوگروه راهنمایی ودبیرستان که برادران درروزهای فرد وخواهران درروزهای زوج به صورت منظم برگزار شد و آزمون داخلی ترم به صورت کتبی و شفاهی و صدورگواهی نامه انجام گرفت. همچنین مراسم اختتامیه ترم و اهدای جوایز به اعضای برتر گروهها و تقدیر از مربیان گرامی همراه با اردوی یک روزه شیراز و در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد.

مسئول بخش آموزش شعبه خرامه ادامه داد: کلاس درس هایی از قرآن هفته ای یک روز در مجمع و بیان نکات اخلاقی و دینی یک آیه و جلسه تفسیرنماز"چگونه یک نمازخوب بخوانیم"ویژه مادران واعضای گروههای خواهران به مدت5شب ، ویژه فاطمیه اول باحضور سرکارخانم زارع برگزار شد.

زارع در پایان گفت: برنامه ریزی برگزاری کارگاه تربیت مربی ویژه مربیان گروهها وتعدادی از اعضای دانشجوی مجمع جهت کادرسازی درآینده با موضوع خانواده و تربیت محوری با حضورحجت الاسلام دکتر سید احمد هاشمی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران به مدت4 روز در مجمع صورت گرفته که ان شا الله انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی: آموزش دکتر سید احمد هاشمی شاهچراغ(ع) کادر سازی تفسیر نماز فاطمیه

لینک ثابت این مطلب:

مرتبط باموضوع :

 افتتاح اتاق سرگرمی و بازیهای فکری  [ سه شنبه، 11 دي ماه، 1397 ]
 جلسه هماهنگی حفظ قوانین فضای مجازی  [ چهارشنبه، 28 آذر ماه، 1397 ]

نام شما:  
نظر::) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی 
 

اوقات و لحظات شرعی

اوقات به افق :    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
احتیاط 2 دقیقه قبل و بعد واجب است.

تبلیغات 2